Project development

We listen to you for the most suitable stand solutions for your exhibition area. We are developing works that can respond to your needs.

...
Design

We prepare stand designs that will provide you with ease of use according to what you need, but which will not affect you but will create acclaim.

...
Practice

We are doing pre-exhibition installation and post-exhibition stand disassembly, storage works on reusable stands.

...

Stand installation steps

The Fair Stand requires precise and careful work by a crowded team as much as the usage stage. The result is a great project.


 • ZUCHEX 2015

  Ev tekstili sektörü Zuchex Home’da buluşuyor. 26. Uluslararası Zuchex – Züccaciye ve Ev Eşyaları Fuarı 01– 04 Ekim 2015
  TÜYAP / İSTANBUL
  Zuchex Fuarı; profesyonel satın alma heyetleri, üretici ve ithalatçı firma yetkilileri, zincir mağaza satınalmacıları, toptancı&perakendeci kuruluşları, bayii&distribütörler, otel&restoran işletmecileri, catering şirketleri, tasarımcılar, yurt dışı fuar temsilcileri, ulusal ve uluslararası basını ağırlamaktadır.


  Web Sitesine Git

 • AĞAÇ MAKİNASI 2015

  Ev tekstili sektörü Zuchex Home’da buluşuyor. 28. Uluslararası Ağaç işleme makineleri, kesici takımları, el aletler fuarı 10 – 14 Ekim 2015
  TÜYAP / İSTANBUL
  Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinin en son modellerinin yanı sıra ağaç işleme makineleri firmalarının ürün ve hizmetlerini sergilediği fuar, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturmaktadır.


  Web Sitesine Git

 • İNTERMOB 2015

  Ev tekstili sektörü Zuchex Home’da buluşuyor. 18. Uluslararası Mobilya yan sanayi, aksesuarları, orman ürünleri ve ahşap teknolojisi fuarı
  10 – 14 Ekim 2015
  TÜYAP / İSTANBUL
  Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinin en son modellerinin yanı sıra mobilya yan sanayi firmalarının ürün ve hizmetlerini sergilediği fuar, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturmaktadır.


  Web sitesine git

 • GIDA-TEK 2015

  10. Uluslararası Gıda ve içecek teknolojileri fuarı
  22 – 25 Ekim 2015
  TÜYAP / İSTANBUL
  Her yıl Avrasya Ambalaj Fuarı ile eş zamanlı düzenlenen İstanbul Gıda-Tek Fuarı, Türkiye ve Avrasya ülkelerinde hızla gelişen gıda ve içecek sektörlerine yönelik; işleme, dolum, ambalaj ve pazarlama konularında yenilikçi çözümler üreten firmaların buluştuğu lider platformdur.


  Web sitesine git

Call for your exhibition stand solutions

Contact
© 2020 Fuaray | EP Bilisim
Back to top